Novinky, aktuality

Komentovaná online degustace v pátek 22.4.2016 na eDegustace.tv

Že nevíte, jak Hustopečská mandlovice vlastně chutná? Nebo jste si ji už oblíbili, ale chcete se o tomto lahodném nápoji, na který jsme tak pyšni, dozvědět i něco dalšího, než je uvedeno na etiketě? Podívejte se na páteční online komentované živé vysílání na eDegustace.tv.

O mandlovici, dalších mandlových delikatesách i hustopečských mandlových sadech živě a se zápalem pohovoří Kateřina Kopová, zakladatelka Hustopečské mandlárny. S Petrou Pokornou, autorkou Mandlové kuchařky, si zase připravíte výborné tapas s mandlemi. Pozvěte přátele nebo sousedy a pěkně usazeni na pohodlném gauči buďte v pátek 22.4.2016 v 19:00 – přenos netradiční interaktivní komentované degustace začne!

A co degustovat? Buďto vzorky z degustačního setu, který jste si předem objednali na eDegustace.tv nebo zásoby mandlárenských produktů, které máte doma ve sklepě či v lednici, anebo si ještě skočte do jednoho ze 170 prodejních míst a vzorky si opatřete.

Hustopečská mandlárna, Petra Pokorná i autorka zajímavého konceptu eDegustace.tv Petra Tomčalová se na Vás budou těšit. Během živého vysílání jim můžete pokládat otázky přes chat, tak je pěkně vyzpovídejte :).

Na sledování eDegustace Hustopečské mandlárny se zdarma registrujte zde.

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz