Novinky, aktuality

Mandlárna pomáhá!

Od otevření kavárny v říjnu 2017 přemýšlíme nad tím, jak tento prostor ještě využít. Výstavu fotek? Cestovatelskou přednášku? Jazzový večer…? Nápadů je spousta a zatím je necháváme dozrát. V čem máme ale jasno a do čeho jsme se pustili hned, je pomoc těm, kteří to potřebují.

Moc se nám líbil letošní charitativní projekt „Ježíškova vnoučata“, který svou rychlou a pozitivní odezvou překvapil i samotného zakladatele. Nakonec jsme se do projektu přímo nezapojili, ale rozhlédli jsme se ve svém okolí a dělali jsme radost – nejen o Vánocích.

Navázali jsme spolupráci s Diakonií Betlém z nedalekých Klobouk, jejíž chráněnce jsme několikrát pozvali na kávu a dort, a hodláme v tom pokračovat i do budoucna. Do charitativní dražby jsme věnovali naše produkty a moc děkujeme panu Ivičičovi z Hustopečí, který vydražil lahev mandlového šumivého vína Amande rose za 6.000,- Kč, a panu Vymazalovi z Agris Medlov, který vydražil dvě lahve, Hustopečskou mandlovici a Hustopečskou kávovou mandli, za rovných 10.000,- Kč. Celkově se na benefiční akci pro nový domov Betlém vybralo krásných 391.000,- Kč.

Když k nám přijela na degustaci skupina lidí s handicapem, s radostí jsme jim degustaci věnovali zdarma.

Zaregistrovali jsme se do projektu Dobrý anděl, který podporuje rodiny potýkající se s těžkým onemocněním některého ze svých členů.  

Hustopečským házenkářům jsme darovali 12.000,- na podporu sportu dětí.

A v neposlední řadě musíme vzpomenout naše velblouďata, která jsme letos pokřtili. Magdaleně, Jetřichovi a jejich příbuzným jsme poslali jako vánoční dárek pořádnou bednu sena a mrkve.

Na konci roku je to pro nás všechny moc příjemná bilance. Hřeje.

A moc děkujeme vám všem, našim zákazníkům, protože bez vás by to nešlo.

 

 

 

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz