Novinky, aktuality

Mandlová kuchařka je na světě

Nová kuchařka, která obsahuje více než 80 vyladěných receptů na výborné pokrmy s mandlemi: výživné snídaně, na slano, na sladko, pražené mandle a recepty hustopečských šéfkuchařů, už je pěkně vytisklá a k mání.

Mandle najdou své uplatnění především ve sladké kuchyni, ale nerady bychom, aby si někdo pod názvem Mandlová kuchařka představil jen recepty na mandlové moučníky. Mandle jsou, stejně jako jiné ořechy a semínka, především nabité živinami a obsahují poměrně velké množství zdraví prospěšných látek. Proto jsme se v kuchařce zaměřily na recepty, které pomohou zařadit mandle do každodenního jídelníčku. Najdete zde více než 80 receptů na sladké i slané laskominy, na mandlové snídaně i na zajímavě ochucené pražené mandle. Několik receptů nám poskytly také hustopečské restaurace. A navíc se dozvíte, jak jsou mandle zdravé a prospěšné a jak se stalo, že se začaly pěstovat v Hustopečích. Autorkou knihy je vášnivá kuchařka Petra Pokorná, velice dobrá kamarádka zakladatelky Hustopečské mandlárny. Kuchařku vydáváme spolu s vydavatelstvím Petr Brázda.

Kuchařku v předvánočním čase prozatím seženete na těchto místech:

  • na e-shopu (garance dodání do Vánoc pro objednávky vytvořené do 17.12.2015 23:59)
  • na Turistickém a informačním centru v Hustopečích Po - Pá 8:00 - 17:00
  • ve Vinotéce - Čokotéce v Hustopečích na Dukelském náměstí 37/11 Po - Pá 9:30 - 17:00, So 8:30 - 12:00
  • na Adventních trzích jako Brno u Vaňkovky denně do 23.12.2015 10:00 - 20:30

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz