Novinky, aktuality

Mandlovka ze sudu v prodeji

V sobotu 16. listopadu jsme v Mandlárně slavnostně pokřtili novou řadu zlaté Mandlovky ze sudu. A protože letošní edice je výjimečná, pojali jsme křest s velkou parádou.

Letošní lahev zdobí akt dívky z hustopečského mandloňového sadu, který exkluzivně pro nás namaloval malíř Antonín Vojtek. Ten letos oslavil 85 let a toto číslo najdete také na na každé lahvi Mandlovky ze sudu. Zároveň k ní nabízíme i originál obrazu A. Vojtka a podle zákona smí být od jednoho obrazu 85 kusů, které lze považovat za originál. Máme tak v nabídce 85 aktů k Mandlovce z akátového sudu a zvlášť 85 aktů k Mandlovce z dubového sudu.

Obrazy jsme pokřtili samozřejmě Mandlovkou a role kmotry se ujala zpěvačka a šansoniérka Petra Hapková, která přítomné potěšila několika písněmi. 

Letošní zlatá Mandlovka je zase trošku jiná než ta loňská a nás baví, za dlouhých zimních večerů, porovnávat oba ročníky a hledat tam jemné odlišnosti. :-)

Ať vám taky chutná!

A alespoň na fotkách předáváme příjemnou atmosféru sobotního odpoledne...

 

 

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz