Novinky, aktuality

Mandlový bezoň

K létu patří různé koktejly, limonády a mícháné drinky, pitný režim se musí dodržovat. A proč si ho nezpříjemnit nějakým osvěžujícím nápojem s kapkou alkoholu?

Až se nabažíte mojita, piňa colady a jiných dobrot, kterými nás obohatila cizina, sáhněte do ledničky pro bezový sirup, otevřete si mandlovici, z mrazáku vytáhněte led a namíchejte si veskrze moravskou verzi letního alkoholického koktejlu – našeho Mandlového bezoně!

Moment, něčeho se vám nedostává? Máte mandlovici a led, ale chybí vám bezový sirup? Tak pojďte sem, máme tady pro vás připravenou sadu s receptem a se všemi základními ingrediencemi. Jen si musíte předem strčit do mrazáku sáčky s vodou na led a někde natrhat čerstvou mátu.

Chuť mandlí skvěle ladí s bezovou vůní, citrón přidá kyselost a máta podtrhne svěží chuť tohoto zajímavého, nevšedního drinku.

 

Během léta ho můžete ochutnat také na našem stánku.

Nejlepší letní osvěžení...

Vhodný i pro osamělé večerní rozjímání. :-)

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz