Novinky, aktuality

Poslední láhev mandlovice z akátového sudu - soutěž!

Jste neuvěřitelní!

Jen před pár dny jsme dali do prodeje luxusní mandlovici z akátového sudu a vy jste ji vykoupili během pouhých tří dnů! Jako Karel Gott na Slavících kroutíme hlavou, děkujeme a můžete nám věřit: vůbec jsme to nečekali!

Když jsme mandlovici nalili do akátového sudu, netušili jsme, co z toho bude. Měli jsme trochu i obavy, a tak jsme jí tam nedali moc. Kdyby to nevyšlo, museli bychom to vypít všechno sami, že...

Byl to zkrátka pokus, který se ale nad očekávání vydařil. Mandlovice je (vlastně byla) lahodně jemná, od barikového sudu chytla lehce koňakový nádech a nádhernou zlatavou barvu. V sudu si pobyla celý rok a po stočení nám do prodeje zůstalo 200 sedmiček. Dali jsme si záležet i na balení a jsme na ni opravdu pyšní.

Pro letošní rok je bohužel vše vyprodáno.

Pokud po ní však toužíte, máme pro vás dvě dobré zprávy.

1. Do sudu jsme uložili novou várku mandlovice, která zraje. Nemusíte na ni tentokrát čekat celý rok, rozhodli jsme se dobu zrání zkrátit na 8 - 9 měsíců (ochutnáme a uvidíme :-) ).

2. Poslední láhev jsme schovali a darujeme ji jednomu šťastnému výherci. Každý, kdo u nás do 15. prosince nakoupí nad 2000,- Kč, bude zařazen do slosování (týká se eshopu a kavárny).

Hodně štěstí, a pokud nevyhrajete, tak hodně trpělivosti - příští rok zase bude! :-)

 

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz