Novinky, aktuality

Slavíme 5. mandlárenské narozeniny + otevření Mandlárny!

V den státního svátku, 28. září, jsme s třídenním předstihem oslavili 5. mandlárenské narozeniny. Oslava to byla bujará, protože jako dárek jsme si nadělili nové sídlo firmy a oslavu jsme pojali jako slavnostní otevření kavárny Mandlárny.

V garáži to sice bylo fajn, ale myšlenka na kavárnu a degustační místo mandlovice tu byla už od začátku. Navíc s tím, jak se firma rozrostla, vyvstala potřeba nějakých větších prostor. A tak jsme začali hledat a měli jsme velké štěstí, když se nám podařilo získat krásné místo v centru Hustopečí. Po mnoha peripetiích, kdy jsme chvílemi i přestávali věřit, že vůbec stihneme do konce roku otevřít, je to konečně tady. V Mandlárně máme sklad, kanceláře, degustační místnost a kavárnu s prodejním koutkem všech našich výrobků.

Přijďte se podívat a dát si kávu. Těšíme se na vás!

 

Toto je náš současný tým. Vpravo v popředí s kyticí Michal Heřman, vzadu Lucka Krejčiříková, která se na vás bude těšit v kavárně, za ní vykukuje Lenka Machová, se kterou se můžete setkat virtuálně, když si něco objednáváte přes web, a zcela vzadu dojatá Kateřina Kopová. :-)

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz