Novinky, aktuality

Slavnosti mandloní a vína jsou za námi

Na konci března se v Hustopečích konaly dlouho očekávané Slavnosti mandloní a vína. Druhý jarní víkend se nás neobtěžoval obdarovat příjemným teplým a slunečným počasím, nicméně se domníváme, že tato nevole byla vykompenzována vydařeným programem, který připravovalo město Hustopeče, dobrým jídlem a pitím. 

Kromě komentované vycházky do mandloňových sadů si více než 1000 návštěvníků mohlo pochutnávat na speciálních mandloňových menuvýborných vínech a regionálních destilátech. Na Dukelském náměstí se konal trh, kulinářská show i soutěže o nejlepší mandlový dezert. Neskromně si dovolujeme prozradit, že náš nový karamelový mandlovník zabodoval! 

V naší galerii můžete ochutnat atmosféru slavností z fotografií od Davida Hainalla.

Zde se můžete mrknout na fotografie pořízené Janou Rozkovou (Hustopečské listy).

Doufáme, že se s Vámi příští rok opět potkáme a že si na nás posvítí i sluníčko. Všem, kteří se za námi zastavili, mnohokrát děkujeme za návštěvu a všechny z Vás, kteří u nás nebyli, zveme na příští ročník!

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz